Ana Sayfa » Firma / Strateji ve yönetim

STRATEJİ VE YÖNETİM

ACTUATECH büyümesini sağlayan unsurlar

Yönetimimiz, şirketin büyüme stratejisini karakterize eden ve ACTUATECH'in rakiplerinin arasından sıyrılmasını sağlayan 4 temel unsur tanımlamıştır.

ACTUATECH'in Araştırma ve Geliştirme departmanı sürekli olarak malzemelerin, üretim yöntemlerinin ve kontrolünün geliştirilmesi ve iyileştirilmesi ile ilgilenmektedir. Pazarın giderek artan taleplerine anında yanıt vermek ve bazı durumlarda önceden tahmin etmek için.
Teknolojik araştırmanın yanı sıra, ürün estetiği çalışması: ACTUATECH, ünlü bir İtalyan tasarım stüdyosu olan Italdesign Giugiaro tarafından tasarlanan aktüatörlerinin görünümüne son derece özen göstermektedir.

ACTUATECH üretimi, standart pnömatik aktüatör tedarikinin ötesine geçiyor Eğitimli bir teknik ofis, en farklı ihtiyaçlar için çözümler üretebilir. ACTUATECH, bireysel müşterinin özel ihtiyaçlarına göre yapılan ürünleri tedarik edebilmektedir.

Know-how ve teknolojik öncülük, ACTUATECH'in müşteri talebine çok yönlülükle yanıt vermesini sağlar. Şirket, hem büyük miktarlarda ürün gerektiren büyük fabrikaları hem de küçük partiler gerektiren küçük uygulamaları tatmin edebilmektedir.

ACTUATECH, iki varsayıma dayalı bir etik kuralları tarafından yönlendirilir: uluslararası erişim, esnek yaklaşım.

ACTUATECH, farklı ülke ve kültürlere ait şirket ve kurumlarla diyalog açabilecek bir gerçeklik olmanın yanısıra aktüatörlerin üretimi açısından tüm dünyada tanınan bir referans modeli olmayı istemektedir. Bunu, giderek daha hızlı ve akıllı çözümler gerektiren bir müşteri grubunun çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilen esnek bir yaklaşımı sürdürürken yapmak istemektedir.

ACTUATECH, zirveye ulaşmak için uzun bir yol olduğunun bilincinde olarak, yukarıda bahsedilen iki varsayımı uzun ve heyecan verici bir yolculuğun ilk adımı olarak görmektedir.