Ana Sayfa » Ajanda

AJANDA

Ocak 2023'te, 3 Nisan 2006 tarihli 152 sayılı kanunun 219. maddesi, 5. fıkrası uyarınca çevresel etiketleme yönergeleri [...]

Listeyi indirin

20 yıllık geçmiş, 20 yıllık tutku ve görev duygusu, Brescia bölgesinin en önemli gazetesi Giornale di Brescia'nın yazısında adım adım anlatılımaktadır.

PDF dosyasını indirerek makalenin tamamını okuyunuz.

Fedakarlıklar, bölgeye saygı ve yüksek üretim kalitesi ACTUATECH'i 20 yıldır sektöründe lider yapmıştır. Corriere della Sera'daki makalenin tamamını kaçırmayınız.

Makalenin tamamını okumak için PDF dosyasını indiriniz.

OMAL için 40, ACTUATECH için 20 yıl: Bonomi ailesinin liderliğindeki iki Brescia şirketi geçmişin başarılarını kutlayarak geleceğe ümitle bakıyor

Noel tatilinin dönüşü, kaçınılmaz olarak dünya çapında Covid-19 enfeksiyonlarında genel bir artışa yol açmıştır.

ACTUATECH attention in Covid-19 pandemic control has not stopped: our commitment is permanent and that is why today we re-conducted the Serological Test on all our employees (as previously done in May 2020). (continue...)

Since the start of the Covid-19 emergency in mid-February in Italy, ACTUATECH has been responsibly moving on two different fronts to protect the health of its employees and to guarantee the continuity of deliveries and services to its customers. (continue...)

About 190 rapid IgG / IgM tests (so-called "lancing test") have been performed by CDS DIAGNOSTICA STRUMENTALE SRL : results could be read after 10 minutes and immediately followed by blood sampling for Quantitative Serological Test in case of positive examination.
These tests are just a last evidence of the multiple actions in the implemented ACTUATECH and OMAL health emergency management (continues...)

ACTUATECH, ekosistemimizin korunmasına olan bağlılığını belgeleyen Çevre Yönetim Sistemi sertifikası almış bulunmaktadır.

Sertifikayı indir

Yeni ISO 9001'in uygulanmasını onaylamayı amaçlayan DNV-GL denetimi: 2015 yılı olumlu sonuçlanmıştır. ACTUATECH, standardın yeni sürümünü zaten benimseyen İtalyan şirketlerinin % 20'si arasında yer almaktadır.

Sertifikayı indir

Tedarikçi davranış kuralları çerçevesinde ACTUATECH, harici kuruluşlarla ilişkileri geliştirmeyi amaçlayan bir dizi kural oluşturmuştur. Aslında şirket, diğer paydaşlarla uyum içinde ve mükemmel bir koordinasyon içinde çalışmanın, üretim süreçlerinin verimliliği ve sosyal ve çevresel etkilerinin optimizasyonu için başlangıç ​​noktası olduğuna inanmaktadır.

ACTUATECH tedarikçi davranış kuralları

ACTUATECH, etik açıdan sorumlu bir şirket olmayı arzulamaktadır. Şirket etik kuralları içerisinde ACTUATECH'in inandığı ve her koşulda her gün çalışmalarına yön veren değerler toplanıp tanımlanmıştır.

Etik kuralları indir

Sertifika, ACTUATECH pnömatik aktüatörlerin Entegre Güvenlik Seviyesinin (SIL) 3'e eşit olduğunu beyan etmektedir.

Ocak 2017'de ACTUATECH, üretimi Villa Carcina'daki (Brescia) Via San Lorenzo 70'e taşımıştır. Aynı yılın Nisan ayında genel merkez de aynı adrese taşınmıştır.

ACTUATECH, pnömatik aktüatörlerinin patlayıcı ortamlarda kurulum için uygunluğunu onaylayan ATEX sertifikasına sahiptir.

DNV-OS-D101 standardına uygun olarak ACTUATECH, aktüatör tekliflerini deniz sistemleri ve ekipman pazarına genişletebilmektedir.

Etkinlik, 3 Aralık Çarşamba günü Düsseldorf'ta sizin için özel olarak seçilen tipik bir İtalyan restoranında yapılacaktır: Trattoria Baccalà.

ACTUATECH, Uluslararası Endüstriyel Vana Fuarı “Valve World 2014'te sizi bekliyor.