Ana Sayfa » Firma / Hakkımızda

2001 YILINDAN BU YANA AKTÜATÖR ÜRETİCİLERİ

ACTUATECH: güvenilir bir ortağı

"Made in Italy, Full Quality"

Sektördeki yirmi yıllık tecrübe ve son nesil donanım ve yazılım teknolojileri sayesinde pnömatik aktüatörlerimizin tüm bileşenlerini kendi bünyemizde tasarlayıp üretmekteyiz. Villa Carcina üretim tesisinde (8.000 m²) küçük ve orta boy aktüatörlerin basınçlı döküm, boyama ve montajını gerçekleştirmekteyiz. Sarezzo tesisimiz (3.500 m²) ise Heavy Duty gibi büyük pnömatik aktüatörlerin üretimine tahsis edilmiştir.

İtalya'daki tüm tasarım ve üretim sürecini ACTUATECH bünyesinde yoğunlaştırmamız, yüksek kaliteli çözümler tedarik etmemizi sağlar. Aslında teknik uzmanlarımız, sürecin her aşamasını izleyerek, giderek artan talepleri karşılamayı amaçlayan sürekli iyileştirmeler yapmaktadır.

Ürün kalitesini ve sürekli iyileştirmeyi hedefleyerek bundan böyle kimyadan güneş enerjisine kadar çok çeşitli sektörlere ait üretim şirketlerinin güvenilir ortağı olduk.

Kendi itibar gücümüze inanıyoruz

Misyonumuz

Çocuklarımız için daha iyi bir dünya garanti ediyoruz. Ürünlerimiz sayesinde etrafımızdaki çevreyi koruruz; sistemleri daha güvenli ve daha güvenilir hale getirerek yaşam kalitesini somut bir şekilde iyileştiriyoruz.

Vizyonumuz

İnsan ve çevre arasındaki doğru bir denge, gelecek nesiller için daha iyi bir dünya sağlayarak yaşam kalitesini iyileştirir.

Değerler

Tutku, Saygı ve Görev Duygusu, şirkete nüfuz eden ve şirket içi paydaşlar, çalışanlar, birlikte çalışanlar ve dış paydaşlar: müşteriler ve tüm toplum ile olan ilişkilerinde ona rehberlik eden ACTUATECH değerleridir.

Firma Geçmişi ve Büyüme

ACTUATECH, 2001 yılından beri endüstriyel vanaların kontrolü amaçlı pnömatik aktüatörlerin üretiminde uzmanlaşmıştır.
Şirket, on dokuzuncu yüzyıldan beri mekanik üretim sektöründe faaliyet gösteren Brescia'lı tarihi girişimciler ailesi olan Bonomi ailesi tarafından yönetilmiştir.

ACTUATECH üretimi, yalnızca sürekli teknik ve kalite kontrolleriyle değil, aynı zamanda aktüatör üreticileri pazarında üç nesildir mevcut olan bir girişimci ailesinin deneyimiyle de garanti edilen güvenilirliği ile ön plana çıkmaktadır. Şirketin sektöre yenilik getirme yeteneği, ACTUATECH'in tüm dünyadaki büyük bir müşterinin onayını almasına olanak sağlamıştır.

2001
Kuruluş
2003
ISO9001 Sertifikası

ACTUATECH, sürecin her aşamasının kalite güvencesi olan ISO 9001 sertifikasına sahiptir (sertifika n.12914 09/09/2003).

2012
ISO 14001 Sertifikası

ACTUATECH, çevre dostu bir üretimi garanti eden ISO 14001 sertifikasına sahiptir (sertifika n. 125286, 05/11/2012).

2017
Yeni merkez ve üretim yeri

Genel merkezin ve üretimin Via San Lorenzo 70, Villa Carcina'ya (Brescia) taşınması.

2020
Yeni web kimliği

ACTUATECH dijital görünümünü yeniliyor. Kurumsal içerikleri eksiksiz bir ürün kataloğu ile bütünleştiren, mobil cihazlar üzerinden de kullanılabilen yeni bir web sitesi oluşturulmaktadır.

2021
20 yıllık ACTUATECH

ACTUATECH 20. Yılını kutluyor.
İtalya'da gerçekleşen Tutku, Saygı ve Görev Anlayışı adına 20 yıllık faaliyet.